Корнійчуковський фестиваль

Невід’ємною частиною «Зеленої хвилі» є Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури, спрямований на популяризацію читання, естетичне виховання, розвиток літератури для дітей та підлітків.

Щорічно проводяться презентації нових дитячих видань, ігрові та пізнавальні програми, літературні квести, майстер-класи, творчі майстерні, дитячі спектаклі, дискусії та лекції для батьків.

У програму фестивалю залучаються тисячі дітей, підлітків і дорослих – українські та іноземні письменники, видавці, художники, редактори, бібліотекарі, педагоги, книжкові блогери, психологи, музейники, критики і журналісти, артисти і музиканти, освітні та культурні інституції.

 

Конкурси фестивалю:

«Корнійчуковська премія»: міжнародний літературний конкурс творів для дітей та юнацтва (від 18 років).

«Море талантів»: конкурс дитячої та юнацької літературної творчості (6 – 18 років).

«iParus»: конкурс цифрового малюнка (6 – 18 років).

«iParus 3D pen»: конкурс об’ємного моделювання (6 – 18 років).

 

В конкурсах Корнійчуковського фестивалю 2020 року взяли участь 550 авторів (300 авторів – від 6 до 18 років; 250 авторів – від 18 років). Учасники конкурсів – з України (22 населених пункти країни), Франції, Ізраїлю, Росії, Словаччини, США, Німеччини.

 

Фестиваль щорічно видає книги – збірники творів лауреатів конкурсів. Книги безкоштовно поширюються в школах, передаються в бібліотеки Одеси і Одеської області, в Національну бібліотеку України для дітей. З 2013 по 2020 роки видано 16 ілюстрованих збірників.