«iParus» – конкурс цифрового малюнка

 

Конкурс цифрового малюнка «iParus» проходить в Одесі з 2012 року; входить у конкурсну програму Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури.

Учасникам конкурсу пропонується проілюструвати теми, присвячені знаковим ювілейним літературним датам поточного року.
«iParus» – єдиний в Україні конкурс для дітей і підлітків від 6 до 18 років, якій послідовно розвиває напрям цифрової ілюстрації в поєднанні з літературою.
З 2012 по 2020 роки в конкурсі «iParus» взяло участь понад 450 авторів з 38 міст та сіл України, з них 200 стали фіналістами та переможцями. За ці роки на конкурс надійшло всього близько 750 цифрових ілюстрацій. Проілюстровано в цілому 32 літературних теми. Видано 8 друкованих літературних альманахів «Море талантів» з ілюстраціями переможців конкурсу «iParus».
До 2020 року конкурс був всеукраїнським, та з 2020 став міжнародним.
Ми починаємо залучати до участі дітей і підлітків зі всього світу.
У творчості немає меж!
Любите читати?
Вмієте малювати на планшеті або комп’ютері?
Тоді створюйте цифрову ілюстрацію на одну із запропонованих тем (список ви знайдете в розділі «умови участі») і відправляйте її на конкурс.
У складі журі – відомі художники, майстри графіки та ілюстрації, дизайнери.
Всім фіналістам вручаються пам’ятні дипломи, фотографії та малюнки переможців розміщуються на сайті фестивалю. Вибрані роботи переможців та фіналістів публікуються друкованій та в електронній версії альманаху конкурсу дитячої літературної творчості «Море талантів».
Відеорепортаж про конкурс розміщується в соціальних мережах, підсумки конкурсу висвітлюються в пресі.
Читайте книги, знайомтеся з кращими зразками книжкової графіки, використовуйте нові технології для своєї творчої реалізації.
Продемонструйте світу свої таланти!