Онлайн-програма

Новий віртуальний вимір «Зеленої хвилі» 2020 року – онлайн-програма, що проходила з початку серпня до кінця жовтня 2020 р. Це сталося завдяки фінансовій підтримці Українського культурного фонду – проєкт отримав грант в програмі «Інноваційний культурний продукт». У зв’язку з ризиками щодо поширення COVID-19 ми перевели основну програму в діджитал-формати та розширили терміни ії дії.

Онлайн-програма книжкового фестивалю «Зелена хвиля» – це 64 відеоподії в 9 тематичних циклах за участю українських та іноземних письменників, поетів, видавців, критиків, музейників, культурологів, медійників, менеджерів культури, читачів.

В програмі було задіяно понад 70 спікерів з 12 країн: з України, США, Ізраїлю, Чехії, Італії, Словаччини, Росії, Казахстану, Німеччини, Великобританії, Шотландії, Австралії.

Назви циклів: «Реальність фантазії», «Мережа ЮНЕСКО: література об’єднує», «Музейна книжність України», «Літературний міф Одеси: кому він потрібен», «Читання здалеку», «Усні рецензії: слово читача», «Про читання», «Видавничі новини», «Лекції/Бесіди».

Формати: монологи, діалоги, дискусії, інтерв’ю, читання, лекції у вигляді телемостів та відеосюжетів.

 

Всі події програми створювались впродовж серпня, вересня і жовтня 2020 р. Прямі трансляції відбувались на сторінці «Зеленої хвилі» в Facebook – https://www.facebook.com/greenwaveod/, поширювались соцмережами. Подіі програми збережені на Youtube-каналі «Зеленої хвилі» – http://surl.li/ehnb

 

✅ Проєкт підготовлено за підтримки Українського культурного фонду.

❗ Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думками авторів.

 

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.

Сайт: https://ucf.in.ua/

facebook: https://www.facebook.com/ucf.ua/

 

Партнери онлайн-програми:

☑ Видавництво BookChef

☑ Видавництво Yakaboo Publishing

☑ Видавництво «Богдан»

☑ Офіс «Одеса – Місто літератури ЮНЕСКО»

☑ Офіс «Львів – Місто літератури ЮНЕСКО»

☑ Одеський літературний музей

☑ Odessa Bookworms Club

☑ Клуб LitBüro